Solarko

Opaľovanie sa na Bali v Dubaji alebo Mexiku bez testov a kontrol

Áno. Toto leto sa môžeš opaľovať luxusne a bez akýchkoľvek obmedzení. Letenku do exotických destinácií ti dajú na počkanie priamo v novej luxusnej prevádzke v Eurovea.

O čom hovoríme?

Práve v tomto nákupnom centre na začiatku leta otvorili nové solárium, ktoré vôbec nespadá do kategórie “bežných”. Práve tu  totiž majú k dispozícii najmodernejšie stroje, ktoré spájajú klasické opaľovanie s kolagénovou fototerapiou. Na 200 m2 na teba čakajú stroje vo full výbave, ktoré ti okrem bronzu každým jedným opaľovaním štartujú aj produkciu vlastného kolagénu v pokožke. Výsledok na seba nenechá dlho čakať. Pokožka bude hladšia, hydratovanejšia, napnutejšia a rozžiarenejšia. Postupne miznú aj celulitída a strie. Toto opaľovanie na rozdiel od bežného slnenia vrásky nespôsobuje, naopak, intenzívne pracuje na ich vyrovnávaní.

Tento druh fototerapie odporúčajú aj kožní lekári.

A aby to nebolo len tak, SOLARKO.eu, ako sa novinka volá, má niekoľko tematických miestností, zariadených v rôznych štýloch. Môžeš si vybrať, či sa pôjdeš opaľovať do Dubaja, na Hawaii, na Mykonos, prípadne Bali, či Miami. Líšiť sa bude aj štýl tvojho opálenia a exotiku na vlastnej koži môžeš nosiť po celý rok.

Vypeckované nové solárko stavilo na jednoduchosť obsluhy a moderné technológie dotiahlo do detailov. Len raz sa zaregistruješ na recepcii a zvolíš si, či chceš kartu, alebo appku. A potom si už svoje návštevy za krásou organizuješ sám cez online rezervačný systém. Solárko ťa spozná a privíta tvojim vlastným menom pri každej návšteve a hneď máš po ruke aj svoje vlastné štatistiky.

Ženy určite zaujme aj fakt, že hybridné kolagénové solárium má vynikajúci pozitívny účinok aj na vlasy a nechty. Pre tie, ktoré nehľadajú bronz, iba pevnú pokožku tu majú aj novinku – čisté collarium bez opaľovania. Je úplne jedno, či máš zvyk chodiť do vertikálnych alebo horizontálnych solárií, tu nájdeš všetky typy. Vyskúšali sme a v tých strojoch je to naozaj pocit, ako keby si vošiel do vesmírnej lode.

Čiže najbližšie, keď ťa už budú unavovať výpredaje, môžeš si dať 15 minútovú pauzu, tentokrát nie na káve, ale napríklad na Miami. A pritom budeš len pár krokov od kina.

Zdroj: Refresher

0 Comments